Skip to main content

O NAS

Fotografia I Obraz I Terapia, czyli FOTart, to projekt realizowany przez czwórkę artystów: Maję Herzog, Edytę Rola-Marcinowską, Danę Węgiel i Macieja Kwiatkowskiego. Prezentujemy tutaj zarówno swoją indywidualną twórczość, jak i wspólne realizacje, również edukacyjno-artystyczne i arteterapeutyczne.  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami: fotografią, malarstwem, grafiką, tkaniną czy obiektami łączącymi różne techniki plastyczne. Wszystkie prezentowane prace można kupić (fotografie są dostosowywane do wskazanego formatu i oprawiane zgodnie z życzeniem Zamawiającego).
Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych, firm i instytucji.

Naszą wiedzą chętnie dzielimy się ze wszystkimi, których pasją jest autorska wypowiedź poprzez obraz: fotografię, malarstwo, tkaninę.
Organizujemy warsztaty – również w plenerze – m. in. dla amatorów fotografii, którzy chcą widzieć i wiedzieć więcej oraz dla osób poszukujących odpowiedniego medium plastycznego, które nie posiadają zdefiniowanych zdolności artystycznych, ani wcześniejszych doświadczeń na polu sztuki. Jednym słowem dla osób, które chcą się doskonalić w fotografowaniu – tworzyć lepsze zdjęcia lub pragnących odnaleźć własną drogę wizualnej wypowiedzi albo pragnących nauczyć się łączenia różnych technik plastycznych.
Sztuka powstaje tylko dlatego, że istnieją artyści – ich wiek nie ma znaczenia.
Nasza praca podczas warsztatów jest nakierowana na uruchomienie twórczej aktywności każdego z uczestników, uświadomienie i rozpoznanie indywidualnych możliwości oraz wyrażania siebie pozawerbalnym językiem sztuki.

Fotografia i sztuki plastyczne są doskonałym medium terapeutycznym: dla dzieci, dorosłych i seniorów, również dla osób niepełnosprawnych.
Zobacz projekty arteterapeutyczne.

Zobacz nasze prace (ARTYŚCI >>> Maja Herzog; Edyta Rola-Marcinowska; Dana Węgiel; Maciej Kwiatkowski)
Skontaktuj się z nami: fotart@fotartprojekt.pl.

Koordynatorką projektu FOTart i redaktorką strony jest Maja Herzog – artystka-fotograf, dziennikarka, animatorka i menedżerka kultury; redaktorka naczelna Biuletynu Fotograficznego.

Oferujemy:
kompleksową obsługę fotograficzną
zdjęcia do katalogów / folderów
– projektowanie graficzne i przygotowanie wydawnictw do druku (zobacz realizacje…)
kuratorska organizacja wystaw (w tym pomoc w znalezieniu galerii na wystawy indywidualne i zbiorowe)