Skip to main content

O NAS

Fotografia I Obraz I Terapia, czyli FOTart, to projekt realizowany przez grupę artystów: Maję Herzog, Edytę Rola-Marcinowską, Danę Węgiel i Macieja Kwiatkowskiego. Prezentujemy tutaj zarówno swoją indywidualną twórczość, jak i wspólne realizacje, również edukacyjno-artystyczne i arteterapeutyczne.  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami: fotografią, malarstwem, grafiką, tkaniną czy obiektami łączącymi różne techniki plastyczne. Wszystkie prezentowane prace można kupić (fotografie są dostosowywane do wskazanego formatu i oprawiane zgodnie z życzeniem Zamawiającego).
Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych, firm i instytucji.

Naszą wiedzą chętnie dzielimy się ze wszystkimi, których pasją jest autorska wypowiedź poprzez obraz: fotografię, malarstwo, tkaninę.
Organizujemy warsztaty – również w plenerze – m. in. dla amatorów fotografii, którzy chcą widzieć i wiedzieć więcej oraz dla osób poszukujących odpowiedniego medium plastycznego, które nie posiadają zdefiniowanych zdolności artystycznych, ani wcześniejszych doświadczeń na polu sztuki. Jednym słowem dla osób, które pragną odnaleźć własną drogę wizualnej wypowiedzi: doskonalić się w sztuce fotografowania albo nauczyć się łączenia różnych technik plastycznych.

Sztuka powstaje tylko dlatego, że istnieją artyści – ich wiek nie ma znaczenia.
Nasza praca podczas warsztatów jest nakierowana na uruchomienie twórczej aktywności każdego z uczestników, uświadomienie i rozpoznanie indywidualnych możliwości oraz wyrażania siebie pozawerbalnym językiem sztuki.

Fotografia i sztuki plastyczne są doskonałym medium terapeutycznym: dla dzieci, dorosłych i seniorów, również dla osób niepełnosprawnych.
Zobacz projekty arteterapeutyczne.

Zobacz nasze prace (ARTYŚCI >>> Maja Herzog; Edyta Rola-Marcinowska; Dana Węgiel; Maciej Kwiatkowski)
Skontaktuj się z nami: fotart@fotartprojekt.pl.

Koordynatorką projektu FOTart i redaktorką strony jest Maja Herzog – artystka-fotografka, animatorka i menedżerka kultury; dziennikarka, redaktorka naczelna Biuletynu Fotograficznego.

Oferujemy:
kompleksową obsługę fotograficzną
zdjęcia do katalogów / folderów
– projektowanie graficzne i przygotowanie wydawnictw do druku (zobacz realizacje…)
kuratorska organizacja wystaw (w tym pomoc w znalezieniu galerii na wystawy indywidualne i zbiorowe)