Skip to main content

O NAS

Fotografia I Obraz I Terapia, czyli FOTart, to strona nieformalnej grupy artystów, którą tworzą: Maja Herzog, Edyta Rola-Marcinowska, Dana Węgiel i Maciej Kwiatkowski. Prezentujemy tutaj zarówno swoją indywidualną twórczość, jak i wspólne projekty, również edukacyjno-artystyczne i arteterapeutyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami: fotografią, malarstwem, grafiką, tkaniną czy obiektami łączącymi różne techniki plastyczne. Wszystkie prezentowane prace można kupić (fotografie są numerowane, drukowane do wskazanego formatu i oprawiane zgodnie z życzeniem Zamawiającego).

Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych, firm i instytucji (zobacz: REALIZACJE)

Naszą wiedzą chętnie dzielimy się ze wszystkimi, których pasją jest autorska wypowiedź poprzez obraz: fotografię, malarstwo, tkaninę czy obiekt przestrzenny.
Organizujemy warsztaty i plenery:
– dla amatorów fotografii,
– dla osób poszukujących odpowiedniego medium plastycznego, które nie posiadają zdefiniowanych zdolności artystycznych, ani wcześniejszych doświadczeń na polu sztuki,
– dla wszystkich, którzy chcą widzieć i wiedzieć więcej,
jednym słowem dla osób, które pragną odnaleźć własną drogę wizualnej wypowiedzi lub doskonalić się w sztuce fotografowania albo nauczyć się łączenia różnych technik plastycznych.

Nasza praca podczas warsztatów jest nakierowana na uruchomienie twórczej aktywności każdego z uczestników, uświadomienie i rozpoznanie indywidualnych możliwości oraz wyrażania siebie pozawerbalnym językiem sztuki.

Sztuka powstaje tylko dlatego, że istnieją artyści – ich wiek nie ma znaczenia.

Fotografia i sztuki plastyczne są doskonałym medium terapeutycznym: dla dzieci, dorosłych i seniorów, również dla osób niepełnosprawnych.
Patrz: projekty arteterapeutyczne.

Zobacz nasze prace (ARTYŚCI >>> Maja Herzog; Edyta Rola-Marcinowska; Dana Węgiel; Maciej Kwiatkowski)
Skontaktuj się z nami: fotart@fotartprojekt.pl.

Koordynatorką projektu FOTart i redaktorką strony jest Maja Herzog – artystka-fotografka, animatorka i menedżerka kultury; dziennikarka, redaktorka naczelna Biuletynu Fotograficznego.

Oferujemy:
kompleksową obsługę fotograficzną
zdjęcia do katalogów / folderów
– projektowanie graficzne i przygotowanie wydawnictw do druku (patrz: realizacje…)
kuratorska organizacja wystaw (w tym pomoc w znalezieniu galerii na wystawy indywidualne i zbiorowe)